Артбудсервіс > Новини компанії > 10 років – наш перший серйозний ювілей

10 років – наш перший серйозний ювілей

Понад двадцять об’єктів та сотні тисяч квадратних метрів споруджень — підсумок десятирічної діяльності компанії «АртБудСервіс» – генерального підрядника у галузі промислового та цивільного будівництва.  Для українського бізнесу термін чималий. Попри кризи, мінливе законодавство та серйозну конкуренцію, ми пройшли складний шлях становлення і не лише вижили, а й знайшли свою нішу на будівельному ринку.

За 10 років відбулося чимало змін, втім, одне залишилося незмінним — наша вірність принципам сумлінності та порядності у виконанні своїх зобов’язань перед замовниками та партнерами.

Наша історія успіху складається з кожного будівельного об’єкта, з кожного задоволеного клієнта, з кожної маленької чи великої професійної перемоги.

Географія реалізованих нами проектів охоплює територію всієї України.

Протягом цих років ми створювали інфраструктуру для великих промислових і комерційних об’єктів, брали участь у міжнародних соціальних проектах, займалися технічним переоснащенням виробничих площ, проектували та реконструювали.

Наш найважливіший актив – команда «АртБудСервісу».  З першого дня існування компанії, колектив високопрофесійних, закоханих у свою справу фахівців об’єднало спільне гасло: «Будівництво – це більше ніж професія, це наше покликання!». І тому у кожний свій проект ми вкладаємо не лише знання, досвід, майстерність, а й часточку своєї душі.

 

Ми будуємо чесно, не вагаючись, беремо на себе відповідальність за найскладніші об’єкти та пишаємося кожним своїм проектом — будь то масштабне будівництво виробничих приміщень чи капітальний ремонт сільського дитячого садочка.

З кожним роком ми набуваємо нових компетенцій, прагнемо крокувати в ногу з часом, враховуємо всі тенденції та новації, що відбуваються у будівельному бізнесі.

Визнання наших професійних досягнень підтверджено дипломами та нагородами.  Зокрема, у 2018 році ми стали переможцями у номінації «Інноваційний проект року» міжнародної премії Eastern Europe Real Estate Project Awards.

У рік десятирічного ювілею компанія започаткувала нову традицію. 31 травня у Добропарку дружною командою «АртБудСервісу» було висаджено 10 шестирічних дубів. Вибір саме цих дерев став для нас символічним. Адже у всі часи дуб був уособленням міцності, надійності та довговічності. Саме такими ми відчуваємо і себе – міцними та надійними! Саме такими ми зарекомендували себе на ринку будівництва. Ми щиро віримо у довговічність та подальше процвітання своєї компанії, і перше десятиліття нашої діяльності дає для цього всі підстави. Час рухатися далі, зростати, примножувати досягнення. Ми тільки на початку великого шляху, і наша історія продовжується.