Артбудсервіс > Новини компанії > 2016 рік: успіхи та перемоги

2016 рік: успіхи та перемоги

Напередодні Нового року компанія «АртБудСервіс» підвела підсумки діяльності

та визначила ТОП-5 важливих подій 2016 року за участі компанії.

 

ЗАВЕРШЕНО БУДІВНИЦТВО КОРПУСУ З ВИРОБНИЦТВА ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ «DANONE»

Новий корпус Кременчуцького молокозаводу, в якому була запущена лінія з виробництва дитячого харчування, офіційно відкрили у лютому 2016 року в присутності керівництва заводу, мера міста та представників посольства Франції в Україні.

Не дивлячись на те, що останні кілька років країна переживала кризу, компанія «АртБудСервіс» побудувала новий цех у домовлений строк та відповідно до найсуворіших європейських та українських стандартів. В результаті будівництва нового виробничого корпусу, на Кременчуцькому молокозаводі створено 50 робочих місць з комфортними умовами праці.

«АРТБУДСЕРВІС» – УЧАСНИК ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТА МІЖНАРОДНИХ ОБ’ЄДНАНЬ У ГАЛУЗІ БІЗНЕСУ

Протягом року, що завершується компанія «АртБудСервіс» стала членом Американської торговельної палати в Україні (American Chamber of Commerce in Ukraine, ACC) – однієї з найвпливовіших неурядових організацій в українському бізнес-середовищі.

Як учасник Американської торговельної палати «АртБудСервіс» співпрацює з вітчизняними та іноземними компаніями у напрямку реалізації високотехнологічних проектів будівництва та впроваджує у своїй діяльності світові стандарти ведення бізнесу, новітні рішення та тренди.

Окрім того, навесні 2016 року «АртБудСервіс» увійшла до Спілки українських підприємців (СУП), чим засвідчила свої наміри розвивати український бізнес та захищати прозорі, цивілізовані умови його ведення.

 

 

РЕАЛІЗАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ У ГАЛУЗІ АГРАРНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Протягом 2016 року компанія «АртБудСервіс» отримала два замовлення на проектування та реалізацію об’єктів аграрної галузі – у м. Вінниця та у Полтавській області.

Зазначимо, що компанія АртБудСервіс позиціонує себе як компанія, що спеціалізується на професійному управлінні будівельними проектами різного функціонального призначення. Однак плідна співпраця з компаніями-Замовниками у аграрній галузі розпочалася саме у 2016 році.

Завершення робіт планується у 2017 році.

 

РОЗПОЧАТО ДІЯЛЬНІСТЬ У ГАЛУЗІ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

У листопаді 2016 року “АртБудСервіс” виступила стратегічним партнером «Українського форуму з альтернативної енергетики ’16», продемонструвавши свій досвід та рівень компетенції у реалізації проектів з альтернативної енергетики на території України. Наразі представники компанії ретельно вивчають можливості українського ринку альтернативної енергетики та готуються розпочати нові проекти вже у наступному році.

РЕАЛІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ У СПІВПРАЦІ З ПОСОЛЬСТВОМ США В УКРАЇНІ

Паралельно з діяльністю у галузі промислового будівництва, компанія «АртБудСервіс» працює над соціальними проектами в рамках програми гуманітарної допомоги Уряду США. Мета програми – поліпшення умов проживання та навчання українського населення, збільшення енергоефективності будівель, а також застосування сучасних матеріалів і технологій.

У 2016 році компанія «АртБудСервіс» працювала над двома такими проектами, а саме над реконструкцією гуртожитку для переселенців з Криму та капітальним ремонтом дитячого садка у Вінницькій області.

Реалізація зазначених проектів здійснювалась за підтримки Вінницької обласної ради та під пильним наглядом Європейського ко­мандування збройних сил США (EUCOM).