Компанія “Артбудсервіс” відкрита до співпраці у сфері альтернативної енергетики

Компанія “АртБудСервіс” виступила стратегічним партнером «Українського форуму з альтернативної енергетики ’16», який відбувся 3 листопада 2016 року в готелі InterContinental Kyiv. Так компанія продемонструвала свій досвід та рівень компетенції у реалізації проектів з альтернативної енергетики на території України.

Компанія “АртБудСервіс” більше 6-ти років здійснює діяльність на будівельному ринку України і вже встигла реалізувати ряд значних проектів у промисловому секторі в співпраці з передовими європейськими та українськими компаніями. Відтепер команда “АртБудСервіс” готується до співпраці з новими партнерами.

Варто відзначити, що наразі представники компанії ретельно вивчають можливості українського ринку альтернативної енергетики і вже ведуть переговори з інвесторами про можливість реалізації декількох перспективних проектів у Східному регіоні України.

Запрошуємо на «Український Форум з альтернативної енергетики ’16»!

Будівельна компанія «АртБудСервіс» запрошує на «Український форум з альтернативної енергетики ’16», який відбудеться 3 листопада 2016 року в готелі InterContinental Kyiv.

Організатор заходу – А7 СONFERENCES.

«Український форум з альтернативної енергетики ’16» стане найбільшою міжнародною платформою в Україні, яка об’єднає міжнародних інвесторів та учасників українського ринку. Сфокусується Форум інвестиційних можливостях вітчизняного ринку альтернативної енергетики.

Стратегічний партнер Форуму – компанія «АртБудСервіс».

Більше інформації про захід за посиланням: http://a7conf.com/upcoming-events/ukrainian-alternative-energy-forum-16