Артбудсервіс > Новини компанії > 23-24 березня за підримки компанії “Артбудсервіс” відбудеться міжнародний інвестиційно-будівельний форум

23-24 березня за підримки компанії “Артбудсервіс” відбудеться міжнародний інвестиційно-будівельний форум

23-24 березня 2016 року в рамках будівельної виставки Interbuildexpo 2016 відбудеться Інвестиційно-будівельний форум – міжнародний комунікаційний майданчик для представників будівельного бізнесу.

Організатор заходу: Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Соорганізатор: Українське будівельне співтовариство

Основна ідея форуму – зібрати на одній території представників інвестиційних кіл та представників будівельних й девелоперських організацій, щоб обговорити спільні завдання і можливості, які сьогодні існують або з’являться найближчим часом.

Це майданчик, де будуть ділитися досвідом роботи в Україні і за кордоном, ділитися очікуваннями, відкривати нові можливості.

У перший день форуму обговорюватимуться актуальні питання інвестиційного клімату ринку будівництва і нерухомості України за участю міжнародних інвесторів, будівельних і девелоперських компаній, представників влади та ЗМІ.

Другий день форуму буде присвячений перспективам і можливостям виходу українських компаній на європейські ринки будівництва.

Форум відбудеться за підтримки будівельної компанії «АртБудСервіс».

Подивитися програму заходу: http://buildua.com/portfolio/investbudforum2016/

Сторінка заходу у мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/998998556824840/