Артбудсервіс > Новини компанії > Компанія «Артбудсервіс» стала переможцем премії в номінації «INNOVATION OF THE YEAR» за версією EE Real Estate Project Awards – 2018!

Компанія «Артбудсервіс» стала переможцем премії в номінації «INNOVATION OF THE YEAR» за версією EE Real Estate Project Awards – 2018!

EE Real Estate Forum  вже четвертий рік поспіль проводиться під егідою “Українського Клубу Нерухомості” – UREClub і міжнародного видання EuropaProperty.com.

З року в рік EE Real Estate Forum об’єднує безліч провідних розробників, інвесторів, банкірів, архітекторів і лідерів думок з усього світу, зокрема з Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, Молдови та України. Цього року захід об’єднав більше ніж 800 представників компаній з 15 країн світу.

Шановні друзі, колеги та організатори IV Eastern Europe Real Estate Project Awards – 2018! Компанія «Art Bud Service» дякує вам за надану можливість брати участь у такому великому й важливому заході. Окреме дякуємо міжнародному авторитетному журі, що обрав наш проект, а саме: Адміністративно-логістичний комплекс, Київський Інноваційний Термінал, “Нова Пошта” та всім тим, хто за нас вболівав, підтримував!

Ми продовжуємо працювати, рости та розвиватися, будемо намагатися й надалі досягати високих результатів у інноваційному будівництві, радувати вас своїми новими проектами!

На додаток, хотілося додати слова генерального директора компанії Олександра Радченка: «Колеги, друзі. Вітаю колектив компанії ArtBudService з високою оцінкою нашої роботи !!! Наш об’єкт, Київський Інноваційний Термінал (КІТ), Нова Пошта, став переможцем міжнародного конкурсу Eastern Europe Real Estate Project Awards в номінації: ІННОВАЦІЯ РОКУ. Об’єкт був непростий і цікавий. Величезне дякую ЗАМОВНИКУ за те, що повірили у нас й довірив його реалізацію. Окреме дякую колегам, які в нього вклали душу та серце !!! Миру усім у наш складний час.»