Артбудсервіс > Новини компанії > Будівельна компанія «Артбудсервіс» долучилася до Українського клубу нерухомості – URE Club

Будівельна компанія «Артбудсервіс» долучилася до Українського клубу нерухомості – URE Club

“URE Club” (Український клуб нерухомості) – це бізнес-асоціація, яка об’єднує локальних та міжнародних експертів та практиків ринку нерухомості України. Спільною місією вважає розвиток ринку, покращення його інвестиційної привабливості та сприйняття міжнародною бізнес-спільнотою.

На початку грудня 2018 року будівельна компанія «Арт Буд Сервіс» долучилася до Українського Клубу Нерухомості, чим засвідчила свої наміри розвивати український бізнес та захищати прозорі, цивілізовані умови його ведення.

У клубі компанія «Арт Буд Сервіс» долучилася до комітету права та буде брати участь у заходах з питань інвестиційної, банківської, юридичної, проектувальної діяльності та архітектури. Де разом з іншими представниками будівельної галузі захищатиме та просуватиме інтереси вітчизняного будівельного бізнесу.

Ми дуже раді приєднатися до клубу професіоналів з різних сфер діяльності та підтримати наших добрих партнерів та друзів “URE Club”, з якими вже ми мали змогу вдало співпрацювати, але тоді ще за межами клубу. Дуже сподіваємось, що разом нам вдасться впроваджувати європейські цінности та передовий світовий досвід ведення бізнесу в Україні, мати змогу разом розв’язувати актуальні питання комерційної та житлової нерухомості, популяризувати цінності та стандарти якості будівництва, управління та сервісу.
Коротке промо відео про клуб: