Артбудсервіс > Новини компанії > Компанія «Артбудсервіс» долучилася до Спілки Українських Підприємців!

Компанія «Артбудсервіс» долучилася до Спілки Українських Підприємців!

На 25-му році існування незалежної України підприємці вперше створили Спілку українських підприємців (СУП), яку офіційно презентували 19 квітня 2016 року у Києві.

Спілка українських підприємців (СУП) – це перше об’єднання українських підприємців, яке створено поза межами політичних, галузевих та територіальних інтересів з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів та популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України. Саме малий та середній бізнес має потенціал стати найпотужнішим двигуном для розвитку економіки України, таким, яким він є у всіх розвинутих країнах.

Наприкінці травня 2016 року будівельна компанія «АртБудСервіс» долучилася до Спілки українських підприємців, чим засвідчила свої наміри розвивати український бізнес та захищати прозорі, цивілізовані умови його ведення.
У Спілці компанія «АртБудСервіс» долучилася до комітету з питань будівництва та нерухомості, де разом з іншими представниками будівельної галузі захищатиме та просуватиме інтереси вітчизняного будівельного бізнесу.

Веб-сайт спілки українських підприємців: www.sup.org.ua