Артбудсервіс > Новини компанії > Будівельна компанія «Артбудсервіс» виступить стратегічним партнером низки інвестиційних форумів, що відбудуться цієї осені

Будівельна компанія «Артбудсервіс» виступить стратегічним партнером низки інвестиційних форумів, що відбудуться цієї осені

Протягом вересня-грудня 2016 року компанія А7 СONFERENCES проведе вісім інвестиційних форумів, Стратегічним партнером яких виступить компанія «АртБудСервіс».

Три з восьми запланованих заходів пройдуть на території України.

Інвестиційні форуми А7 СONFERENCES є найбільшою міжнародною платформою, що об’єднує учасників українського ринку та міжнародних інвесторів. Заходи покликані налагодити співпрацю між українськими та іноземними компаніями, а також підвищити інвестиційний клімат в Україні.

Компанія «АртБудСервіс» як Стратегічний партнер заходів запрошує зацікавлених представників українських та міжнародних компаній до участі в Інвестиційних Форумах, що відбудуться у Києві:

20 жовтня 2016 року – «Український форум з охорони здоров’я ’16»;

03 листопада 2016 року – «Український форум з альтернативної енергетики ’16»;

8 грудня 2016 року – «Український форум недержавних організацій ’16».

Компанії, які зацікавлені у налагодженні бізнес зв’язків з такими країнами, як Ізраїль, Польща, Канада та США можуть також відвідати Форуми Invest & Trade in Ukraine ’16, що пройдуть у відповідних країнах.

Компанія «АртБудСервіс» завжди відкрита до співпраці з передовими вітчизняними та іноземними компаніями задля втілення будівельних проектів, які спрямовані на процвітання та розбудову українських міст.