Артбудсервіс > Новини компанії > «Danone» запустила виробництво лінії дитячого харчування на Кременчуцькому молокозаводі

«Danone» запустила виробництво лінії дитячого харчування на Кременчуцькому молокозаводі

18 лютого 2016 року на Кременчуцькому молокозаводі в присутності керівництва заводу, мера міста та представників посольства Франції в Україні офіційно відкрили новий цех з виробництва дитячого харчування.

Новий корпус, в якому запущена лінія з виробництва дитячого харчування, почав будуватися наприкінці 2014. Генеральним підрядником проекту виступила будівельна компанія «АртБудСервіс».

Не дивлячись на те, що останні кілька років країна переживала кризу, новий цех був побудований в строк відповідно до найсуворіших європейських та українських стандартів. Наприклад, все скло у вікнах цеху укріплене спеціальною плівкою, щоб в разі розбиття, його частки не потрапили в продукцію.

Сам процес виробництва дитячого харчування повністю автоматизований.

Під час будівництва об’єкта також було вжито заходи щодо захисту обладнання. Крім того, реалізовано низку заходів, спрямованих на досягнення ефективності електрозбереження.

Компанія «АртБудСервіс» виконала також благоустрій території заводу.

В результаті будівництва виробничого корпусу дитячого харчування, на Кременчуцькому молокозаводі створено 50 робочих місць з комфортними умовами праці та можливістю використання передових технологій для реалізації продукції найвищої якості.