Це футуристичний план для одного з міст у Малайзії. Це розумне місто, побудоване, ніби природний ліс. Місто, що імітує лісову екосистему. Він також має стійку і самодостатню функціональність.


План охоплює площу в 24 гектари, на землях, на яких буде проведена рекультивація і відновлення ґрунту, між Малайзією і Сінгапуром. Це дуже цінний проект, з точки зору раціонального використання природних ресурсів. Він дуже чутливий до навколишнього середовища, це місто з будівлями, які є справжніми вертикальними лісами. У цьому місті є офісні вежі, житлові райони з готелями, а також торгові центри та міжнародна школа. Парки присутні у всій своїй красі. Місто буде навколо центрального зеленого вакууму. Ця долина тягнеться в п’яти напрямках, являючий собою: ліс, вогонь, землю, метал і воду.

Кріс Боссе, керівник проектної команди, пояснив наступне:
«Обриси міста зазвичай однакові. Це, як правило, пара знакових веж у центрі, оточені безліччю нижчих будівель, схожих між собою. У цьому проекті ми розробили перевернутий горизонт міста, він являє собою великий суспільний простір, а не об’єкт / будівлю. Наш центральний простір – це «долина», заснована на рівнянні Gente = Ciudad. Тобто ми перейшли від всього об’єкта до конкретного місця.
Ця розробка призначена для управління процесами рециркуляції у замкнутому контурі. Всі вони приховані під землею. Для будівництва будуть використовуватися місцеві матеріали й сонячна енергія буде перероблятися за потребами міста. У цьому проекті ми використовували тільки поновлювані джерела енергії. »

Місто з циркуляцією між рівнями.

Місто планується будувати максимально доброзичливим до пішоходів. Ось чому він має транспортні маршрути на різних поверхах або рівнях. Вони розділені, таким чином, що дорожній рух циркулює у нижній площині, рух пішоходів на проміжному рівні, на верхньому рівні буде проходити монорельс.

Цей проект футуристичного плану був створений архітекторами LAVA (LABORATORY FOR VISIONARY ARCHITECTURE) і отримав премію на конкурсі ідей, організованому Forest City.

Інші новини