Компанія «АртБудСервіс» була заснована у 2010 році як об’єднання будівельних, інженерних та інжинірингових підприємств. За п’ять років роботи нам вдалося не просто утриматися на ринку, але і стати повноцінним суб’єктом у сфері будівельної індустрії та високопрофесійного менеджменту. У 2014 році компанія почала роботу відразу над кількома великими проектами в якості генпідрядника та здобула довіру таких замовників, як «Данон», Посольство США, «Монделіс Україна» та інші. За час своєї діяльності компанія «АртБудСервіс» встановила міцні зв’язки з перевіреними постачальниками обладнання і матеріалів, в якості яких ми впевнені на 100%.

З 2015 року у компанії функціонує інвестиційний Департамент, діяльність якого спрямована на реалізацію власних будівельних проектів.

У 2018 році ми продовжуємо розвиватися і працювати над новими проектами. Багаторічний і успішний досвід нашої команди дозволяє нам ставити нові цілі та з впевненістю реалізовувати нові проекти.

Управління проектами в сфері будівництва – це більше, ніж наша спеціалізація, це наше життя і наша перевага.

Європейський підхід компанії «АртБудСервіс» гарантує якісне виконання робіт протягом всієї реалізації проекту, сувору підзвітність та дотримання обумовлених термінів. Наша місія – втілення в життя проектів у сфері будівництва та інженерії, за допомогою яких життя людей стає більш комфортним, бізнес – ефективним, а міста – дійсно європейськими. Ми створюємо сприятливі умови для всіх учасників будівельних процесів і віримо, що наша відкритість, з одного боку, та компетентність, з іншого, допоможуть створити якісні споруди майбутнього.