Компанія «АртБудСервіс» була заснована у 2010 році як об’єднання будівельних, інженерних та інжинірингових підприємств. За п’ять років роботи нам вдалося не просто утриматися на ринку, але і стати повноцінним суб’єктом у сфері будівельної індустрії та високопрофесійного менеджменту.

У 2014 році компанія почала роботу відразу над кількома великими проектами в якості генпідрядника та здобула довіру таких замовників, як «Данон», Посольство США, «Монделіс Україна» та інші. За час своєї діяльності компанія «АртБудСервіс» встановила міцні зв’язки з перевіреними постачальниками обладнання і матеріалів, в якості яких ми впевнені на 100%.

З 2015 року у компанії функціонує інвестиційний Департамент, діяльність якого спрямована на реалізацію власних будівельних проектів.

Сьогодні ми продовжуємо розвиватися і працювати над новими проектами. Багаторічний і успішний досвід нашої команди дозволяє нам ставити нові цілі та впевнено реалізовувати нові проекти.

Європейський підхід компанії «АртБудСервіс» гарантує якісне виконання робіт протягом усіх етапів реалізації проекту, сувору підзвітність та дотримання обумовлених термінів.

Наша місія – втілення в життя проектів у сфері будівництва та інженерії, за допомогою яких життя людей стає більш комфортним, бізнес – ефективнішим, а міста – дійсно європейськими. Ми створюємо сприятливі умови для всіх учасників будівельних процесів і віримо, що наша відкритість, з одного боку, та компетентність, з іншого, допоможуть збудувати споруди майбутнього.