Компанія «АртБудСервіс» спеціалізується на професійному управлінні будівельними проектами різного призначення і складності. Ми здійснюємо повний цикл інженерно-будівельних робіт, як генпідрядна організація, а також розробляємо проекти з «нуля» і втілюємо їх у життя відповідно до технічного завдання Замовника.

Говорячи простими словами, ми: консультуємо, проектуємо, будуємо, реконструюємо, розвиваємо і управляємо проектами будівництва. Ми супроводжуємо Ваш проект на всіх етапах будівельного процесу, надаючи якісні будівельні та інженерні послуги.

Компанія «АртБудСервіс» вибудовує платформу для взаємодії всіх учасників процесу таким чином, щоб робота проектувальників, будівельників і постачальників була максимально ефективною.

Сфера діяльності компанії «АртБудСервіс» включає спорудження промислових, логістичних, торгово-розважальних, житлових та інших об’єктів на всій території України.

8 років
успішної
роботи
Більше 20
реалізованих
проектів
100%
відповідальність
за якість робіт

Компанія «АртБудСервіс» – це:

  • завжди продумана стратегія розвитку проектів
  • використання тільки найкращого світового досвіду та передових технологій
  • міцні зв’язки з перевіреними постачальниками матеріалів та устаткування
  • європейські стандарти і команда професіоналів
  • досвід роботи з європейськими та українськи компаніями

Мета компанії «АртБудСервіс» – надавати найкращі бізнес рішення для якісного життя. Тому ми постійно стежимо за тенденціями ринку, мислимо нестандартно і знаходимо нові можливості для втілення сучасних ідей у сфері будівництва.