Компанія «АртБудСервіс» спеціалізується на професійному управлінні будівельними проектами різного призначення і складності. Ми водночас функціонуємо як генпідрядна організація, розробляємо проекти з «нуля» і втілюємо їх у життя відповідно до технічного завдання замовника.

Наші клієнти завжди отримують повний супровід проекту на всіх етапах будівельного процесу. Надані нами послуги включають повний цикл інженерно-будівельних робіт та розробку проектів «під ключ»: ми консультуємо, проектуємо, будуємо, реконструюємо, розвиваємо і управляємо проектами будівництва.

Компанія «АртБудСервіс» вибудовує платформу для взаємодії всіх учасників процесу таким чином, щоб робота проектувальників, будівельників і постачальників була максимально ефективною.

Сфера діяльності компанії «АртБудСервіс» включає спорудження промислових, логістичних, торгово-розважальних, житлових та інших об’єктів по всій території України.

8 років
успішної
роботи
Більше 20
реалізованих
проектів
100%
відповідальність
за якість робіт

Компанія «АртБудСервіс» – це:

  • завжди продумана стратегія розвитку проектів
  • використання тільки найкращого світового досвіду та передових технологій
  • міцні зв’язки з перевіреними постачальниками матеріалів та устаткування
  • європейські стандарти і команда професіоналів
  • обширний досвід роботи з європейськими та українськи компаніями

Мета компанії «АртБудСервіс» – надавати найкращі бізнес рішення для покращення якості життя населення. Тому ми постійно стежимо за тенденціями ринку, використовуємо нестандартні підходи в роботі і знаходимо нові можливості для втілення сучасних ідей у сфері будівництва.

Презентація компанії