Артбудсервіс > Новини компанії > Компанія «Артбудсервіс» долучилася до Американської торговельної палати в Україні

Компанія «Артбудсервіс» долучилася до Американської торговельної палати в Україні

Будівельна компанія «АртБудСервіс» стала новим учасником Американської торговельної палати в Україні (American Chamber of Commerce in Ukraine, ACC) – однієї з найвпливовіших неурядових організацій в українському бізнес-середовищі. Палата є міжнародно орієнтованою спільнотою, яка представляє провідних керівників і експертів більш ніж з 600 компаній членів.

Американська торгова палата – це найбільші інвестори та міжнародні компанії, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету.

Мета компаній-членів Палати – працювати і вести бізнес з дотриманням українського законодавства і на основі ділових принципів західних країн.

На сьогодні до складу ACC входять компанії більше ніж з 50 країн світу.

Як учасник Американської торговельної палати “АртБудСервіс” планує активну співпрацю з українськими та іноземними компаніями у напрямку реалізації високотехнологічних проектів будівництва із застосуванням інноваційних підходів.

Будівельна компанія “АртБудСервіс” є відкритою до співпраці та обміну досвідом з передовими компаніями міжнародного рівня, що сприяють розвитку української економіки, а також активно впроваджують найкращі світові стандарти ведення бізнесу, новітні рішення та тренди.