Артбудсервіс > Новини компанії > Компанія «Артбудсервіс» представить можливості будівельної галузі для агрокомпаній України

Компанія «Артбудсервіс» представить можливості будівельної галузі для агрокомпаній України

Будівельна компанія «АртБудСервіс» візьме участь у найбільшій агропромисловій виставці в Україні та Східній Європі – «АГРО-2017», що відбудеться 7-10 червня 2017 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) у Києві.

Стенд компанії буде розташований в рамках спеціалізованої експозиції будівництва в АПК «AGRO BUILD-EXPO» у 9а павільйоні.

Під час проведення виставки компанія «АртБудСервіс» познайомить відвідувачів зі своїм досвідом у галузі промислового будівництва та представить широкий комплекс будівельних послуг для компаній, що працюють у галузі АПК: від розробки проекту аграрного підприємства до запуску об’єкта в експлуатацію.

Відвідати стенд компанії “АртБудСервіс” буде корисно як великим, так і середнім та малим підприємствам, що планують будівництво, розширення чи реконструкцію своїх потужностей. Адже «АртБудСервіс» спеціалізується на промисловому будівництві та виконує будівельні роботи різних масштабів. Серед наших об’єктів – виробничі та складські комплекси, будівництво очисних споруд, логістичні комплекси та виставкові центри для сільськогосподарської техніки.

Тож раді Вас запросити на знайомство з останніми здобутками у галузі промислового будівництва в Україні на стенді компанії “АртБудСервіс” у павільйоні 9а.