Артбудсервіс > Новини компанії > Компанія «Артбудсервіс» продовжить співпрацю з Посольством США в Україні

Компанія «Артбудсервіс» продовжить співпрацю з Посольством США в Україні

У 2016 році компанія «АртБудСервіс» в рамках реалізації програми гуманітарної підтримки представництвом Америки в Україні реалізує відразу два соціальні проекти.

«АртБудСервіс» виступить генеральним підрядником у проекті удосконалення гуртожитку для переселенців з Криму, а також реалізує капітальний ремонт дитячого садка в с. Нова Гребля, Вінницькій обл.

Компанія «АртБудСервіс» виконає утеплення фасадів і покрівлі будівлі гуртожитку, замінить двері, встановить нові козирки, а також спорудить автостоянку біля будівлі. У комплексі з вищевказаним об’єктом також буде здійснено капітальний ремонт дитячого садка, який передбачає роботи з утеплення фасада, повне оздоблення внутрішніх приміщень, поставку меблів та обладнання, а також повне оснащення інженерними системами та інші роботи.

Крім того, в дитячому садку буде встановлена ​​нова котельня, яка включає наявність, як твердопаливного, так і газового котла. Це, в свою чергу, призведе до енергетичної незалежності будівлі, а також економії фінансових витрат.

Запуск проектів заплановано на березень-квітень 2016 року.

Варто відзначити, що команда компанії «АртБудСервіс» вже не перший рік бере участь в реалізації соціальних проектів Посольства США.

Програма гуманітарної підтримки американського уряду націлена на поліпшення умов проживання та навчання українського населення, збільшення енергоефективності будівель, а також застосування сучасних матеріалів і технологій.