Артбудсервіс > Новини компанії > Компанія «АртБудСервіс» стане офіційним партнером VIІІ Міжнародної конференції «UKRCEMFOR 2019», яка відбудеться 28-29 травня в Києві

Компанія «АртБудСервіс» стане офіційним партнером VIІІ Міжнародної конференції «UKRCEMFOR 2019», яка відбудеться 28-29 травня в Києві

28-29 травня 2019 року у м.Києві відбудеться VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR 2019: Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку». Організатор Форуму – Асоціація виробників цементу України «УКРЦЕМЕНТ».

Конференція «UKRCEMFOR 2019» проходить вже увосьме і є найбільшою галузевою подією України, яка відбувається лише раз на 2 роки і об’єднує біля 300 представників компаній та організацій з понад 10 країн світу.

Захід стане унікальною комунікаційною платформою, де будуть присутні власники, директори по логістиці, керівники лабораторій, відділів закупок та відділів продажів цементних компаній.

Цементна галузь залишається надійною, стабільною та зростаючою частиною національної економіки. На сьогоднішній день вона представлена 5 великими компаніями: чотири міжнародних – CRH, Dyckerhoff-Buzzi, Heidelberg Cement, Eurocement та потужною українською компанією «Івано-Франківськцемент».
В свою чергу компанія «АртБудСервіс» представить свій погляд щодо стану будівельної галузі України, можливостей та перспектив її розвитку, зокрема, що стосується промислового сектору, та поділиться цікавими кейсами минулих та поточних проектів.

Адже зростання будівельної галузі сьогодні є притаманним для всіх міст і областей України і за останні роки галузь отримала дуже великий поштовх до розвитку.
Серед делегатів очікуються директори та керівники підрозділів усіх цементних компаній України, споживачі цементу, торговельні компанії, виробники обладнання для цементних виробництв, постачальники послуг і матеріалів, будівельні компанії, науковці, українські та міжнародні експерти в галузі економіки, інфраструктури, екології, технологій та якості, банки і фонди, що інвестують в цементну промисловість і будівництво.

Серед основних тем, що будуть обговорюватися на Конференції:

  • Сучасний стан та тенденції розвитку цементної промисловості. Технології, обладнання та логістика
  • Енергоефективніcть та екологія. Альтернативне паливо
  • Цементобетонні дороги. Технології та обладнання у дорожньому будівництві
  • Стандартизація в цементній галузі
  • Якість та безпека будівельних матеріалів
  • Бетон, бетонні вироби та обладнання. Бетонна архітектура та міський простір

Партнери конференції – будівельна компанія «АртБудСервіс», ПрАТ «Івано-Франківськцемент», CRH Group, Dyckerhoff Україна, Heidelbergcement Україна, ПрАТ «Євроцемент- Україна.

Медіа-партнери: Генеральний медіа-партнер – Інформаційне агентство «Інтерфакс Україна»; журнали ProfBuild, Cement International, «Цемент та його застосування», «EKOBUSINESS. Екологія підприємства», «Будівельний журнал», «Бетон&Асфальт», «Капстроительство», International Cement Review, «Аспекти будівництва», Commercial Property, «Винахідник і раціоналізатор», газета «Будексперт», портали Build Portal, ProfiDOM, «Обозреватель», Gazeta.ua.

За підтримки: American Chamber of Commerce Ukraine, European Business Association, Ukraine International Chamber of Commerce, Німецько-Українська промислово-торговельна палата, Конфедерація будівельників України.

Місце проведення Форуму: м.Київ, НСК «Олімпійський».

Онлайн реєстрація, порядок денний та інша інформація доступні на веб-сайті: http://ukrcemfor.com

Участь можлива лише для представників ТОП-менеджменту та попередньої онлайн-реєстрації. Реєстрація відкрита до 12:00, 26 травня 2019 року.

Для посольств та медіа участь безкоштовна (після підтвердження) з боку організаторів.

Акредитація ЗМІ за тел.: +38 044 383-07-22, +38 067 930-06-69, pradvice@ukr.net (контактна особа: Міла Шикота).