Артбудсервіс > Новини компанії > Компанія «Артбудсервіс» відновить дитячий садок у Вінницькій області до 1 вересня 2016 року

Компанія «Артбудсервіс» відновить дитячий садок у Вінницькій області до 1 вересня 2016 року

28 січня 2016 року відбулось засідання робочої групи з підготовки приїзду Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта.

Приїзд Посла запланований на 1 вересня 2016 року з нагоди відкриття дитячого садка у селі Нова Гребля Калинівського району.

В рамках зустрічі голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, керівник Програми гуманітарної допомоги відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні Людмила Кириленко, керівник проекту від компанії «АртБудСервіс» Єї вгеній Сулима, директор компанії «АртБудСервіс» Олександр Радченко та сільський голова Нової Греблі Анатолій Андріюк обговорили хід виконання будівельних робіт будівель соціальної інфраструктури.

Зазначимо, що компанія «АртБудСервіс» у якості генпідрядної організації здійснюватиме капітальний ремонт Новогреблівського дошкільного закладу та реконструкцію гуртожитку для переселенців з конфліктних території. Роботи виконуватимуться в рамках програми гуманітарної допомоги Уряду США (EUCOM).

За словами Людмили Кириленко, в рамках Програма гуманітарної допомоги Уряду США було прийнято рішення виділити кошти на благо цивільного населення. Вона зазначила, що Вінницька область є унікальною щодо забезпечення переселенців якісними умовами для постійного або тимчасового проживання, тож було прийнято рішення про виділення коштів на утеплення фасаду колишнього гуртожитку профтехучилища, в якому наразі проживає група кримських татар.

Окрім того, в рамках зустрічі було вирішене питання про виділення коштів на капітальний ремонт дитячого садка, приміщення якого не експлуатувалось з 1991 року. Проектом передбачено здійснення повного ремонту без оснащення.
Учасники зустрічі обговорили терміни початку ремонту будівлі, домовились про виконання взаємних зобов’язань з цього приводу.