Артбудсервіс > Новини компанії > Компанія “АртБудСервіс” взяла участь в Українсько-Оманському бізнес-форумі, що пройшов 2 квітня 2019 року

Компанія “АртБудСервіс” взяла участь в Українсько-Оманському бізнес-форумі, що пройшов 2 квітня 2019 року

З боку компанії з презентацією тенденцій розвитку будівельного ринку України виступив Керуючий партнер “АртБудСервіс” Богдан Третяк.

Спікер акцентував увагу на нинішньому етапі розвитку українського будівельного ринку, наголосивши на позитивних тенденціях зросту попиту на будівельні послуги.
«Даний ринок є перспективним з однієї простої причини – він стабільно розвивається. Тому тут багато можливостей для інвесторів», – зазначив Богдан Третяк.
Він також наголосив, що з найбільш розвинених секторів – комерційна та промислова нерухомість, агропроекти, виставкові комплекси, офісна нерухомість.
“Це ті проекти, яких сьогодні потребує ринок”, – додав Богдан Третяк.

Голова компанії зазначив, що «АртБудСервіс» вже більше 8 років працює на будівельному ринку України, і за цей період реалізувала себе в промисловій, комерційній сферах і в будівництві соціальної нерухомості.
“Тому я впевнено можу сказати, що ми є надійним партнером для іноземного замовника, адже основному нашими клієнтами є іноземні корпорації – такі як John Deerе, Flex, Danone”, – затвердив Богдан Третяк.

На додаток спікер підкреслив, що компанії цікава співпраця в таких напрямках: інвестування і участь в будівельних проектах, а також агропереробна галузь, будівництво комерційної нерухомості та логістичних комплексів.

З боку делегації з 25 оманських бізнесменів на чолі з головою ТПП міста Шаркія Алі Салім Аль Хаджрі також була виявлена цікавість до співпраці з українським бізнесом у багатьох сферах, в тому числі і будівельній галузі.