Артбудсервіс > Новини компанії > Комплексний підхід до енергоефективності – одна з основних вимог сучасних замовників

Комплексний підхід до енергоефективності – одна з основних вимог сучасних замовників

Сьогодні в Україні, реалізуючи проекти у сфері промислового будівництва, провідні європейські компанії ставлять до українських підрядних організацій ряд внутрішніх вимог та стандартів. Про це під час панельної дискусії в рамках Українського форуму з енергоефективності ’16 розповів Генеральний директор компанії «АртБудСервіс» Олександр Радченко.

За його словами, однією з основних вимог сучасних Замовників є комплексний підхід до енергоефективності, що включає термосанацію, ефективні сучасні інженерні системи, альтернативні джерела енергії тощо. Однак це питання, на думку Олександра Радченка, варто розглядати значно ширше.

«Говорячи про енергоефективність у технологіях будівництва, потрібно розуміти, що це не просто окремі технологічні рішення, це комплекс матеріальних, енергоефективних, а також кваліфікованих людських ресурсів, мінімізація яких суттєво впливає на якість і терміни будівництва», – зазначив Олександр Радченко.

Він також додав, що реалізовуючи проекти будівництва, у тому числі у сфері промисловості, компанія «АртБудСервіс» завжди враховує результати лабораторних досліджень щодо якості будівельних матеріалів, а також ефективності впровадження тих чи інших технологічних рішень.

«Не дивлячись на те, що результати проведених досліджень зазвичай показують наявність високоякісних матеріалів як іноземного, так і українського виробництва, комплекс енергоефективних заходів в сучасному будівництві не може реалізовуватися без науково-технічного супроводу основних технологічних операцій будівництва з їх подальшою оптимізацією. Подібні питання мають вирішуватися комплексно, з урахуванням експертних висновків», – підсумував свій виступ Олександр Радченко.

Довідково:

Компанія «АртБудСервіс» почала свій шлях з участі в програмі гуманітарної допомоги уряду США Україні в області підвищення енергоефективності громадських будівель і споруд у 2010 році. На сьогоднішній день компанія має значний досвід роботи у сфері реконструкції та будівництва технічно складних промислових будівель і споруд з використанням сучасних енергозберігаючих технологій.

Діяльність компанії «АртБудСервіс» пов’язана з будівельними проектами у співпраці з європейськими та американськими компаніями – Замовниками, де питання енергоефективності стоїть у пріоритеті і розглядається як невід’ємна частина будь-якого проекту.