Артбудсервіс > Новини компанії > На Вінничині після реконструкції урочисто відкрили гуртожиток для переселенців з конфліктних територій україни

На Вінничині після реконструкції урочисто відкрили гуртожиток для переселенців з конфліктних територій україни

Цієї зими переселенці з Криму житимуть у комфортних умовах.

30 серпня 2016 року у с. Нова Гребля Вінницької області відбулося урочисте відкриття реконструйованого гуртожитку для переселенців з конфліктних територій України.

Проект реалізовано компанією «АртБудСервіс» за підтримки Вінницької обласної ради та в рамках програ­ми гуманітарної допо­моги уряду Сполучених Штатів Америки, що здійснюється під пильним наглядом Європейського ко­мандування збройних сил США (EUCOM). Програма на­цілена на поліпшення умов проживання українського населення, збільшення енер­гоефективності будівель, а та­кож застосування сучасних матеріалів і технологій.

Під час урочистого відкриття представник від уряду США капітан збройних сил США Владислав Селаєв, подякував усім залученим до проекту виконавцям, а також місцевій громаді, яка увесь цей час підтримувала проект і допомагала вирішувати всі питання задля його реалізації.

«На цей проект були витрачені військові кошти, які, як правило витрачаються Міністерством оборони США на підтримку боєздатності американської армії – військову підготовку, навчання, амуніцію. Однак у даному проекті кошти були витрачені не на військові цілі, а на допомогу цивільному населенню, на покращення життєвих умов українців. Ми дуже близько сприймаємо до серця ситуацію, в якій вимушені сьогодні знаходитися українці», – зазначив капітан збройних сил США Влад Селаєв.

Окрему подяку представник уряду США висловив компанії «АртБудСервіс», яка реалізувала даний проект на умовах генерального підряду.

Слова вдячності також пролунали від представників кримського народу, які висловили надію на подальшу підтримку України урядом США та можливість якнайскорішого повернення на батьківщину.

«Мрія кожної людини жити на своїй батьківщині у своїй власній домівці. Я дякую українським побратимам та гостям з Америки, які, я сподіваюсь, незабаром зможуть завітати до нас у Крим, який славнозвісний своїми мальовничими місцинами», – зазначив представник від переселенців Халіл Арап.