Артбудсервіс > Новини компанії > Надійне партнерство – запорука відмінного результату!

Надійне партнерство – запорука відмінного результату!

Компанія ТФ “ЕКМІ”- найбільше підприємство в Україні, яке займається виробництвом косметичних засобів для волосся. Продукція компанії широко представлена на ринку. Основним напрямком діяльності є виробництво продукції для фарбування волосся, а також лінійок засобів для догляду за волоссям. У виробничій лабораторії ведеться постійна робота з впровадження та удосконалення рецептур на основі передових технологій. Для виробництва всіх компонентів використовується високоякісна та безпечна сировина, ароматичні композиції і натуральні екстракти світових лідерів хімічної індустрії – Henkel (Німеччина), Huwell (Італія), Lowenstein (США) та інші.

Весь асортимент продукції сертифікований, має санітарно-епідеміологічний висновок. А з 2005 року на підприємстві впроваджена європейська система управління якістю ISO 9001:2008. У міру збільшення потужності виробництва, було прийнято рішення про технічне переоснащення внутрішніх систем опалення, вентиляції, водопостачання, водовідведення, силових та слабкострумових мереж дільниці приготування чистих продуктів ТОВ ТФ “ЕКМІ”. Переоснащення буде здійснюватись на площах прибудови Головного виробничого корпусу, який розташовано за адресою: Київська область, Обухівський район, м.Українка.

Робочим проектом передбачається технічне переоснащення виробництва з організацією дільниці приготування чистих продуктів та можливістю збільшення об’єму випуску шампунів, для чого, на вільних площах виробництва передбачена установка двох реакторів об’ємом 2000 л кожний, насосів, проміжних місткостей та іншого обладнання.

З приводу цього, у квітні 2018 року було укладено угоду, згідно з якою «АртБудСервіс» має здійснити цілий комплекс робіт, а саме:

  • Виконання робіт з технічного переоснащення
  • Встановлення припливно-витяжної вентиляції з механічним спонуканням.
  • Виділення у самостійні системи місцеві відсмоктувачі
  • Встановлення необхідного освітлення дільниці приготування чистих продуктів

У результаті переобладнення компанія ТОВ ТФ “ЕКМІ отримає сучасне більш потужне виробництво, яке відповідатиме усім європейським стандартам.

Загальна площа виконання робіт: 980, 4 м.кв.
Завершення робіт на об’єкті планується у IV кварталі 2018 року.