Артбудсервіс > Новини компанії > “Нова пошта” відкриє логістичний термінал у Миколаєві на 7 тис. посилок/год у березні 2021 року

“Нова пошта” відкриє логістичний термінал у Миколаєві на 7 тис. посилок/год у березні 2021 року

Логістичний термінал для “Нової пошти” в Миколаєві площею 5,2 тис. кв. м прийнято в експлуатацію 5 лютого 2021 року, повідомив генеральний директор “АртБудСервіс” Олександр Радченко агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Комплекс побудовано за чотири місяці на замовлення ТОВ “Маклер Топ” для “Нової пошти”, – сказав він.

У прес-службі “Нової пошти” агентству “Інтерфакс-Україна” повідомили, що відкриття об’єкта заплановане на березень 2021 року. Запуск термінала дасть змогу “Новій пошті” збільшити швидкість доставки посилок на півдні країни. Він обладнаний автоматизованою сортувальною лінією українського виробника Konsort, загальна потужність термінала становить близько 7000 посилок за годину, уточнили в компанії.

Інвестиції в будівництво та обладнання термінала сягнули 47 млн грн, зазначили в “Новій пошті”.

Заснована в 2001 році ГК “Нова пошта” є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії нараховує близько 7 тис. відділень у всій країні.

Засноване в 2010 році ТОВ “АртБудСервіс” здійснює повний спектр будівельних робіт “під ключ” – генпідряд, управління проектами, послуги з проектування та інжинірингу. Реалізовано промислові проекти для Nestle, “Крафт Фудз” (Mondelez) , Danone, “Нової пошти”, Flex, будівництво об’єктів у рамках програми гуманітарної допомоги Уряду США (EUCOM) і представництва Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF).

Джерело: Інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”