Артбудсервіс > Новини компанії > Нові горизонти – 2018

Нові горизонти – 2018


Компанія «КОНКОРД» – це група підприємств, яка здійснює комплексне інженерно-технічне забезпечення сільського господарства, починаючи від розробки програм розвитку господарств і структури машинно-тракторного парку, до постачання техніки, обладнання, включаючи супервигідні схеми фінансового лізингу та фінансування, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування сільськогосподарської техніки, постачання оригінальних запасних частин, поглиблений ремонт повнокомплектної техніки, навчання механізаторів, а також інженерів господарств.

Компанія була заснована у 1992 році й деякий час поставляла сільськогосподарську техніку та запчастини вітчизняних виробників на внутрішній ринок та у країни СНД. Але з 1996 року є офіційним постачальником сільськогосподарської техніки та запчастин з Європи, таких виробників як: CLAAS, AMAZONE, LEMKEN, BEDNAR, FLIEGL та AGRIFAC.
У міру розширення ринків збуту компанії, були засновані два Київських, Вінницьке, Бершадське та Первомайське представництва. Восени 2017 року було прийнято рішення про здійснення реконструкції існуючих офісних приміщень під сервісний центр компанії в смт Гребінки Васильківського району, Київської області.

З приводу цього, у вересні 2017 року було укладено угоду, згідно з якою «АртБудСервіс» має виконати цілий комплекс робіт, а саме:

  • Проектування реконструкції центру
  • Реконструкція адміністративної будівлі та ангару під сервісний центр з продажу, ремонту та обслуговування сільскогосподарської техніки з навчальними майстернями
  • Благоустрій виставкового майданчику
  • Будівництво будівлі охорони
  • Благоустрій та озелення навколишніх територій.У результаті реконструкції компанія «КОНКОРД» отримає сучасний центр, який буде відповідати європейським стандартам, а також зелену зону поза територією центру продажу.

Загальна площа ділянки: 1, 056 Га.
Загальна площа реконструкції: 1667, 4 м.кв.
Загальна площа ділянки озеленення: 1569 м.кв.
Завершення робіт на об’єкті планується у IV кварталі 2018 року.