Артбудсервіс > Новини компанії > Відкриття дитячого садочку “Сонечко” за підтримки Уряду США та окремого підрозділу ВМС США

Відкриття дитячого садочку “Сонечко” за підтримки Уряду США та окремого підрозділу ВМС США


10 липня 2018 року відбулася урочиста церемонія відкриття дитячого садка «Сонечко» в селі Нова Гребля, Калинівського району, Вінницької області.
На сьогодні, дитячий сад може прийняти 101 сонечко, капітальний ремонт проведено у відповідності до сучасних норм будівництва, була побудована й оснащена автономна котельня. Даний соціальний проект став, що єднає інтереси двох держав – України та США. Ремонтні роботи проводилися за фінансової підтримки Уряду США та окремого підрозділу ВМС США, у рамках програми гуманітарної допомоги Уряду США (EUCOM).

 

Розвиток соціальної інфраструктури в селах України, на сьогодні є пріоритетним напрямком в регіоні. Можна сподіватися, що незабаром, завдяки спільним зусиллям нашої команди та влади, вийде вирішити проблему нестачі місць у садочках, забезпечити кожній дитині можливість відвідувати дошкільний заклад поруч з будинком і спілкуватися з однолітками.

 

«У нашому дитячому садку, який є окрасою всього села, створені всі умови для того, щоб діти отримували необхідне дошкільну освіту, розвивалися фізично, грали, відпочивали й смачно і правильно харчувалися. Садок повністю укомплектований сучасною технікою та екологічно чистої меблями, на прилеглій території виконано благоустрій, висаджений газон, встановлено ігрові майданчики, павільйони, гойдалки та гірки. Всі діти села Нова Гребля будуть із задоволенням проводити тут час, грати й гуляти на свіжому повітрі», – розповів Голова районної адміністрації.

 

На урочистій церемонії відкриття був присутній представник ВМС США – Хосе Хернандез. «Відчувається, що до втілення проекту генпідрядник підійшов творчо і з любов’ю. Дітям тут має бути затишно і комфортно. Ми раді брати участь в цьому проекті та бути корисними дітям. »

Головними героями свята звичайно стали малюки, справжні й майбутні вихованці дитячого садка. Спеціально до цього урочистого дня вони підготували кілька творчих номерів. Піднімаючи настрій та викликаючи посмішки присутніх, дітлахи читали вірші й співали пісні. Надовго запам’ятаються дітям яскраві повітряних кулі та свято організований колективом дитячого садка. По закінченню офіційної частини заходу, всі присутні вирушили на екскурсію по садочку.

У свою чергу, Артбудсервіс і керівник проекту з капітального ремонту садка – Євген Суліма – дуже раді, що даний проект ще багато-багато років буде радувати і приносити посмішки ні одному поколінню дітей.