Артбудсервіс > Новини компанії > Підкорення Говерли

Підкорення Говерли

 

90% успіху в бізнесі — це дружна згуртована команда. І наш колектив — найкраще тому підтвердження! Днями ми пройшли ще одне випробування на міцність і вміння досягати спільних цілей, відправившись на підкорення найвищої гірської вершини України. Ідея штурмувати Говерлу була прийнята колективом на ура. І залишивши частину співробітників на активних будівельних об’єктах — робота перш за все, ми вирушили в дорогу.

Десант «АртБудСервіса» у складі 32 чоловік на чолі з трьома співзасновниками компанії, Карпати зустріли відмінною погодою та мальовничими пейзажами смерекових лісів і кришталевих річок.

Говерла порадувала нас величчю та ілюзією своєї доступності й простоти сходження.

Наївні, ми вибрали найскладніший – «синій» маршрут, не припускаючи, що він буде настільки важким.

11.30 ранку, і ми починаємо своє сходження!

Вже через сотню метрів розуміємо, що підйом буде не з легких. Ми проходимо крутими стежками мольфарів у густому хвойному лісі, долаємо ділянки із землі та каменів, пробираємося крізь зарості ялівцю. Чим складніше мета, тим ціннішою є перемога — це ми знаємо не з чуток, але д не на стільки!

Гори — не для одинаків! Це найкращий спосіб перевірити колектив на міцність та вміння долати труднощі.

14.50. Говерла підкорена! І на висоті 2061 м розгорнуто прапор «АртБудСервіса»! Ми зробили це!

На зміну втомі приходять нестримні емоції та захват від красивого ландшафту, прозорого повітря та гірських ароматів. А ще відчуття щастя і гордості за себе та за свою команду!