Сьогодні управління проектом – це не просто одна з функцій, а обов’язкова умова при будівництві або реконструкції об’єктів. Від ефективного менеджменту залежить кінцевий результат, а саме – своєчасність і якість виконання проекту. Крім того, правильна організація усіх процесів допоможе уникнути ряд можливих проблем, які зазвичай виникають на будівельному майданчику.

Починається ефективне управління проектом ще на стадії його планування. Саме тоді прораховуються та мінімізуються усі ризики, пов’язані з порушеннями термінів та зростанням вартості проекту.

Аби процес будівництва не перетворився в ланцюжок питань і боротьбу виконавців за терміни, бюджет та якість, необхідно дотримуватися кількох простих правил. Основне з них – починати управління проектом ще на стадії передпроектної підготовки. Важливо супроводжувати процес будівництва на кожній з його стадій, суворо контролюючи якість виконаних робіт та їх відповідність первинним цілям.

Важливо не просто знайти професійну генпідрядну чи генпроектну організацію, виконавців і постачальників. Важливо – знайти людей, які зможуть забезпечити злагодженість всіх учасників будівельного процесу, їх якісну та безперервну роботу.

Компанія «АртБудСервіс» готова взяти на себе всі питання в галузі управління проектом будівництва будь-якої спрямованості. Фахівці нашої компанії завжди слідують принципам компанії і відповідають за результат своєї роботи перед замовником.