Артбудсервіс > Новини компанії > Реконструкція покрівлі – варіант влаштування

Реконструкція покрівлі – варіант влаштування

Компанія «АртБудСервіс» має великий досвід будівництва промислових, комерційних та адміністративних об’єктів, в тому числі і їх реконструкції.

Один із принципів роботи компанії – індивідуальний підхід до кожного замовника і пошук оптимального, раціонального рішення у вирішенні конкретних задач.

В цій статті приведемо приклад такого підходу до роботи. При реконструкції одного з об’єктів в Київській області, постало питання в оптимальному рішенні влаштування покрівлі по існуючому залізобетонному каркасі. Але, заміна існуючих плит покриття доволі затратне рішення, а залишати їх в тому стані, що вони є – доволі небезпечно, адже найтонша частина плити (між ребрами) в деяких місцях почала руйнуватися.

Спеціалістами компанії «АртБудСервіс» було виконано обстеження плит покриття і прийнято рішення, що несучої здатності плит достатньо, а далі пропрацьовано декілька варіантів по влаштуванню утепленої покрівлі по цим плитам.

Фрагмент існуючого каркасу з плитами покриття
Фрагмент існуючого каркасу з плитами покриття

Один із варіантів – це демонтувати (вирізати між ребрами) частини плит і використавши ребра в якості обрешітки, змонтувати профнастил покриття з подальшим утепленням покрівлі.

Дане рішення було запропоноване замовнику, на що він попросив реалізацію даного рішення на фрагменті покрівлі, щоб «в живу» побачити, як це буде виглядати.

Спочатку, було демонтовано тонкі частини плит між несучими ребрами.

Фрагмент існуючого каркасу з демонтованими частинами плити між несучими ребрами плит покриття

Після цього, змонтовано профнастил покриття на несучі ребра плит. Кріплення профнастилу також було детально пропрацьовано і підібрано оптимальний варіант для даного конструктивного рішення.

Фрагмент існуючого каркасу із змонтованим профнастилом покриття

А далі буде виконана м’яка покрівля з ПВХ-мебраною. Влаштована пароізоляційна плівка, утеплювач і фінішне покриття з ПВХ-мембрани.

Фрагмент покрівлі із пароізоляційною плівкою та утеплювачем по покрівельному профнастилу

На фото ви можете побачити, як виглядає дане рішення в процесі реалізації із змонтованим профнастилом покриття.