Артбудсервіс > Новини компанії > СЕО компанії ArtBudService Олександр Радченко виступить спікером на конференції “Engineering & Green Technology. «Зелене» будівництво”

СЕО компанії ArtBudService Олександр Радченко виступить спікером на конференції “Engineering & Green Technology. «Зелене» будівництво”

СЕО компанії ArtBudService Олександр Радченко виступить спікером на конференції “Engineering & Green Technology. «Зелене» будівництво”
Організатор конференції – Український Клуб Нерухомості (URE Club).

Конференція відбудеться 20 лютого 2019 року в м. Києві та охопить теми енергоефективних об’єктів в сфері житлової та комерційної нерухомості, інноваційні інжинірингові системи та ін. Головна тема форуму присвячена «зеленому» будівництву і енергоефективності в секторі житлової та комерційної нерухомості. В рамках заходу провідні міжнародні інженерні та девелоперські компанії на своїх прикладах розкажуть, як змінюється ринок і чого нам чекати в найближчому майбутньому.
Серед спікерів:

Віталій Мельник, СЕО UDP, тема: “LEED сертифікація в проектах UDP”;

Ігор Роман, заступник технічного директора KAN Development, тема: “Інноваційні технології в проектах KAN Development”.

Максим Заїка, менеджер проектів зеленого будівництва Delta Ukraine, тема: “Огляд систем зеленої сертифікації: LEED, BREEAM, DGNB”.

Представник компанії LISI Development, тема: “Розвиток зеленого будівництва в Грузії”;

Панельна дискусія за участі:

Олександра Радченко, CEO будівельної компанії, АртБудСервіс та Ігоря Черкашина, координатор в Expert Platform for Energy Efficiency, на тему: «Промислова енергоефективність в Україні: реальність чи вигадка?» .

Аудиторія заходу: 100 +, в тому числі: девелопери, будівельні компанії, управляючі компанії, архітектори та інженери, інвестори, власники і топ-менеджери компаній.

Участь!
Вартість входу: 2000 грн.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/Xe2UXC
або по телефону: (098) 22-33-143 – Анна Золотницька

Аккредитація представників ЗМІ за попередньою реєстрацією: (099)-26-35-130 – Ірина.