Артбудсервіс > Новини компанії > Компанія «Артбудсервіс» взяла участь у “Українському інноваційному агропромисловому форумі’16” з фокусом на залучення інвестицій в український агробізнес

Компанія «Артбудсервіс» взяла участь у “Українському інноваційному агропромисловому форумі’16” з фокусом на залучення інвестицій в український агробізнес

8 червня 2016 року в рамках проведення XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» у Києві відбувся “Український інноваційний агропромисловий форум’16” з фокусом на залучення інвестицій в український агробізнес.

У Форумі взяли участь понад 350 осіб з 17-ти країн світу. Зокрема, представники вищого керівництва таких організацій, як ЄБРР, IFC, AgroGeneration, Case IH, FAO, Svarog West Group, KUHN, DuPont Pioneer, FAO, Platinum Arabia, Horizon Capital, Bayer, McKinsey & Co, Vimal, Райффайзен Банк Аваль, Банк Авангард, Platinum Bank.

Агросектор – традиційно найпривабливіший напрямок для інвестицій внаслідок збереження експортного потенціалу, родючої землі та відносно недорогої робочої сили. Інвестиційний інтерес представляють як українське рослинництво, так і тваринництво. Проте перспективи вітчизняного АПК у світі не обмежуються зерном чи олією. Останнім часом Україна опановує нові ніші продовольчих товарів. Наші виробники не лише відкривають для себе ринок ЄС, а й виходять на інші найбільші у світі продовольчі ринки — Китаю та Південної Азії. Отже, є підстави твердити, що цього року Україна залишиться в сфері уваги місцевих і міжнародних стратегічних та фінансових інвесторів, – наголосили учасники форуму.

Як зазначила Заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, 2015 рік позначився значним ростом українських поставок сільгосппродукції в Китай. «Ми здолали бар’єр у 1,3 млрд. грн сільськогосподарського експорту. Українські молочники також отримали можливість експортувати продукцію в Китай, але для них дуже важливе питання розвитку шляхів сполучень. Новий Шовковий шлях як стратегія співпраці з китайською стороною, окрім транзитного потенціалу, передбачає можливість створення спільних підприємств або індустріальних парків для залучення китайських інвестицій в Україну. Адже наші китайські партнери зацікавлені інвестувати у спільні проекти в сфері сільського господарства. На сьогодні новий Шовковий Шлях – це взаємовигідні маршрути та економічні зв’язки, це створення економічного простору на ґрунті взаємовигідної співпраці», – наголосила Владислава Рутицька.

За словами учасників форуму, локомотивом аграрна галузь стане за умови розвитку по всіх напрямках, включаючи як нарощування виробництва сільгосппродукції, так і ступінь її переробки, а також впровадження інновацій. На ефективність виробництва продукції впливатимуть реформи ринку землі та оподаткування, ціна нафта та розвиток альтернативної енергетики, а на розвиток переробки – фактори росту внутрішнього ринку, зміни стандартів споживання всередині країни та на зовнішніх ринках, існування системи стимулювання експорту з боку держави, – кажуть ключові гравці агроринку.

Форум відбувся під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES, , Стратегічний партнер – Будівельна компанія «AртБудСервіс».