Артбудсервіс > Новини компанії > Компанія «Артбудсервіс» взяла участь у першому форумі з фокусом на інвестиційні можливості вітчизняного сектору інфраструктури

Компанія «Артбудсервіс» взяла участь у першому форумі з фокусом на інвестиційні можливості вітчизняного сектору інфраструктури

22 квітня 2016 року у готелі InterContinentalKyiv відбувся «Український інфраструктурний форум ’16», що покликаний привернути увагу міжнародних та національних інвесторів до потенціалу транспортної системи України. Форум організували A7 CONFERENCES за підтримки Міністерства інфраструктури України.

У Форумі взяли участь понад 450 представників вищого керівництва міжнародних компаній, представники державних органів та міжнародних організацій, вітчизняні та закордонні компанії (з 20-ти країн світу), іноземні інвестори, а також представники ЗМІ.

Серед учасників Форуму – Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України, Ярослав Дубневич,Голова Комітету ВРУ з питань транспорту, Владислава Рутицька, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції, Міхеїл Саакашвілі, Голова Одеської обласної державної адміністрації, Оляна Гордієнко, Партнер київского офісу Baker & McKenzie, Володимир Мезенцев, Генеральний директор Лемтранс, Гохан Бейхан, Генеральний менеджер General Electric Transportation у країнах СНД, Європи, Близького і Середнього Сходу та Північної Африки, Флавіо Канетті, Старший директор з розвитку бізнесу Bombardier Transportation, Орест Климпуш, Голова Федерації роботодавців транспорту України, Олексій Вадатурський, Генеральний директор «НІБУЛОН», Джорж Кент, Заступник Голови Місії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Андрій Ставніцер, Генеральний директор групи терміналів ТІС, Дмитро Москаленко, Генеральний директор, Укррічфлот, Василь Капацина, Почесний президент Миколаївського морського порту, Олександр Кава, Керівник напрямку «Транспорт» Офісу ефективного регулювання (BRDO), Юрій Мірошников, Президент Авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України», Олександр Пьоришкін, Заступник Голови правління Крюківського вагонобудівного заводу, Сергій Вовк, Директор Центру транспортних стратегій.

Під час Форуму було обговорено ряд важливих питань, які є першочерговими на шляху реформування України. Це і розвиток транспортних шляхів, і будівництво морських портів, і розвиток аграрної сфери за рахунок покращення логістики.

Зокрема, як зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька, наші світові партнери – Канада, США, ЕС, Китай, Японія та інші країни – зацікавлені у поглибленні товарообігу з Україною. За її словами, у перспективі вітчизняний агросектор здатний збільшити виробництво сільськогосподарської продукції та зерна зокрема, і тоді постане проблема: є якісний товар, який цінується у всьому світі, але не вистачає потужностей для його транспортування. «…Для нас логістика по часу дуже важлива і має вкладатися у 10-12 днів», – зазначила Владислава Рутицька.

У свою чергу Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі наголосив: «Великі інфраструктурні проекти на першому етапі мають реалізовувати виключно іноземні компанії. Треба заводити потужні міжнародні компанії, задавати високий стандарт дорожнього будівництва. Українці швидко вчаться, через кілька років за такої схеми у нас будуть гарні дороги. Треба розуміти, що інфраструктура – питання не лише комфорту, але й бренду країни, навіть її національної безпеки».

Підбиваючи підсумки Форуму, хочеться зазначити, що питання розвитку інфраструктури є досить болючим для сьогоднішньої України і потребує рішучих дій з боку як влади, так і бізнесу. Швидко та якісно покращити інфраструктуру країни можливо тільки спільно, у режимі приватно-державного партнерства, із залученням інвестицій та міжнародного досвіду. Компанія «АртБудСервіс», виступаючи стратегічним партнером Форуму, засвідчує свою готовність до участі у реальних проектах з покращення інфраструктури міст України, а також до співпраці з міжнародними компаніями.