Артбудсервіс > Новини компанії > Компанія «Артбудсервіс» побудує центр для демонстрації, продажу та ремонту сільськогосподарської техніки John Deere у Вінниці

Компанія «Артбудсервіс» побудує центр для демонстрації, продажу та ремонту сільськогосподарської техніки John Deere у Вінниці

Проектування та будівництво Центру здійснить «АртБудСервіс»

У результаті проведення відкритого тендеру на проектування та будівництво Центру для демонстрації, продажу та ремонту сільськогосподарської техніки у Вінниці, тендерна комісія компанії «РДО Україна» акцептувала пропозицію «АртБудСервіс» як найкращу з усіх запропонованих.

Згідно умов тендеру, компанія «АртБудСервіс» бере на себе зобов’язання розробити проект та здійснити будівництво відповідного Центру у м. Вінниця.

Перелік робіт включатиме поставку і монтаж інженерного та технологічного обладнання, пусконалагоджувальні роботи та введення об’єкту в експлуатацію.

Запрацює спеціалізований комплекс вже наступного літа.

Зазначимо, що компанія «РДО УКРАЇНА» є офіційним дилером сільськогосподарської техніки John Deere і є продовженням на Україні всесвітньо відомої американської компанії RDO Equipment Co.