Загальна довжина ділянки трубопроводу: 550,50 м
Умовний діаметр трубопроводу: 1420 х 12 по ГОСТ 10704-91
Матеріал трубопроводу: ст3сп5

Другий донецький водогін (друга нитка) був введений в експлуатацію в 1979 році. 40 років експлуатації водопроводу призвели до значного погіршення його стану, що призводить до частих поривів та зупинок в роботі для усунення течій. Під час проведення ремонтних робіт значна частина населених пунктів, які є безпосередніми споживачами, залишаються без питної води. Окрім того, проведення бойових дій в зоні проведення Антитерористичної операції також призвела до пошкодження деяких його ділянок.

Тому, в рамках фінансової підтримки, згідно з запитом Слов’янського РПУ КП “Вода Донбасу”, представництво дитячого фонду ООН в Україні погодилося виділити кошти та профінансувати заміну частини другого донецького водогону. В листопаді 2018 року був проведений тендер на роботи по улаштуванню нової ділянки водопроводу загальною довжиною 550 метрів на ділянці ПК-52 ПК-57+30. Компанія ТОВ “Арт Буд Сервіс” подала тендерну пропозицію і, як результат, стала беззаперечним переможцем конкурсу.

Проведені будівельно-монтажні роботи, гідравлічні випробовування, а також здійснено врізання нової ділянки в існуючий водопровід.

В результаті реалізації даного проекту мешканці навколишніх сіл та містечок зможуть відчути безперебійну роботу другого донецького водогону, завдяки значному покращенню його експлуатаційних характеристик.